O nás

Zariaďujete si dom alebo byt a máte problém s výberom nábytku, ktorý by presne zapadol do Vášho interiéru? Hľadáte nábytkársku spoločnosť, ktorá Vám efektívne a za prijateľné ceny navrhne riešenie Vašich bytových priestorov, poradí a usmerní Vaše predstavy? V tom prípade ste na správnej adrese!

Predajňa nábytku na mieru v Prešove

Nábytkárska firma AJA Prešov, s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 1998, kedy sa zaoberala aj samotnou výrobou nábytku. Dnes sa firma sústreďuje výhradne na predaj nábytku na mieru, pričom svojim zákazníkom ponúka široký sortiment bytových doplnkov. Navštívte našu nábytkársku predajňu a presvedčte sa o kvalitách nami poskytovaných služieb.

Našou špecializáciou sú vstavané skrine, kuchynské linky, kancelárske priestory, detské izby, samostatné komody a botníky – všetko na mieru, na základe individuálnych požiadaviek zákazníka.

Pri výrobe nami ponúkaného nábytku boli použité výhradne materiály popredných výrobcov, ako napríklad: Bučina, Egger a Kaindl.

Našou prednosťou je predovšetkým profesionálny, ústretový prístup voči našim zákazníkom, no taktiež:

  • kvalita dodaných materiálov
  • bezkonkurenčné ceny!

Pre porovnanie, vstavané skrine s rozmerom 3m môžete u nás zakúpiť s cenou už od 600€, v prípade rozmeru 3,5m už od 650€.

Podrobné cenníky našich služieb radi poskytneme klientom na vyžiadanie